Letné kino

Toto tu ešte nebolo! Vychutnajte si horúce novinky vinárstva MOVINO pri premietaní priamo v ich rodisku vo Veľkom Krtíši. Okrem dobrého vína si možete pochutnať aj na špecialitách šéfkuchára Martina Krahulca, či si odniesť domov cenu z bohatej tomboly. Neváhajte a spríjemnite si letný večer návštevou najväčšieho vinárstva v srdci Slovenska.

 

Kedy začína akcia?

Už túto sobotu (16.7.2022) od 17:00 si môžete vychutnať novinky vinárstva MOVINO, pozrieť sa do pivničných priestorov a popíjať vínko pri vystupení Ivanky Chrapkovej. Keď zapadne slniečko a nad MOVINOM bude vidieť hviezdy môžeme premietať.

 

 web-letne-kino_predpredaj-2022-1160x441pxRETINAv1

 

Koľko stojí vstupné?

Vstupné 3 eurá. Počet miest je limitovaný, preto odporúčame zakúpiť vstupenky vopred v podnikovej predajni alebo mailom na malov@movino.sk.

VIP vstupenka 10 eur. V cene je zahrnuté víno, záhryz a miesta v predných radoch.

 

Aký film sa bude premietať?

Ten si môžete vybrať sami v deň podujatia. Na výber budú 3 rôzne filmy a ten, ktorý získa najviac hlasov budeme premietať.

 

Aké špeciality pripraví šefkuchár Martin?

Pochutnať si môžete na "street food špecialitách" - hamburger, cheeseburger a hot dog po našom :)

 

Tešíme sa na vás už túto sobotu :)

Letné kino 2022

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie