O nás

PENZIÓN U VINÁRA sa nachádza na juhu stredného Slovenska na okraji mesta Veľký Krtíš. Okrem ubytovania ponúka zákazníkom skvelý gastronomický zážitok. Vďaka svojej tichej lokalite je ideálnym miestom pre oddych a relaxáciu. Nový dizajn zrekonštruovaných plne klimatizovaných izieb či priestorov penziónu rovnako priam láka k využitiu pre rodinné oslavy všetkých emócií, svadby či firemné akcie každého druhu.

Svojou výnimočnou polohou osloví aj motoristov pre ktorých ponúka možnosť bezplatného parkovania na uzavretom parkovisku priamo pred penziónom.

 

 DSC_2365Radi Vám pripravíme:

- oslavy

- konferencie (dataprojektor, flip chart, klimatizovaný priestor)

- semináre

- teambuildingy

 

V lete je pre Vás k dispozícii

- letná terasa

- námestíčko v estetickom prostredí s hračkami pre našich najmeníšch

 

 

 

 

Ak by ste mali záujem ochutnať dobré vína, ste na správnom mieste. Ponúkame možnosť riadených degustácií vinárstva MOVINO. Degustácie sú vedené odborným personálom, ktorý Vám predstaví nie len dobré vína, ale aj samotné vinárstvo. Degustácie je možné realizovať priamo na Penzióne, ale rovnako je možné sprostredkovať degustáciu spojenú s prehliadkou vinárstva či vinohradov v priestoroch MOVINO.


Na vŕšku nad mestom, neďaleko viníc, kde sa na južných svahoch rodia miestne kvalitné vína, leží PENZIÓN U VINÁRA. Okrem ubytovania pre okoloidúcich ponúka aj slovenské jedlá a možnosti pre oddych a relax. Nový dizajn interiéru, spolu s výbornou obsluhou sa postará o to, aby ste si tu nie len oddýchli, ale sa tu tiež dobre cítili a opäť sa sem vracali.

Penzión je pripravený postarať sa o firemný večierok alebo niekoľkodňový seminár vašej spoločnosti a počas celej doby jeho trvania ponúknuť dobré jedlá uvarené z kvalitných surovín a nepochybne uvítate krásu spojenia kvalitného jedla so skvelým vínom .. veď toto je stredoslovenská vinohradnícka oblasť a sídli tu vinárstvo MOVINO. Čerstvé suroviny podčiarknu lahodnú chuť podávaných pokrmov a spríjemnia tak Vaše pracovné povinnosti.Gastronómia

Kvalitná kuchyňa je lákavou istotou aj pre obyvateľov mesta Veľký Krtíš. Kto obľubuje stretnutie s priateľmi v príjemnej atmosfére, chránený od hluku mesta, ten už cestu do PENZIÓNU U VINÁRA našiel. Ak ešte nepatríte medzi nich, srdečne vás pozývame vyskúšať našu pohostinnosť a ochutnať naše jedlá.

Ubytovanie v komfortných izbách je pripravené poslúžiť aj dovolenkárom, túžiacim po aktívnom oddychu. Z penziónu môžete podnikať pešie túry alebo výlety na bicykloch po tunajšom krásnom okolí a vychutnať si ticho v prírode, pretože tadiaľto nevedie žiadna dopravná tepna, od ktorej by pochádzali rušivé vplyvy. Príroda nie je znečisťovaná nijakým priemyslom a práve tu môžete stretnúť v lese srnku alebo natrafiť na bažanta. A príjemne unavení po túre po okolí sa vrátite do penziónu, ktorý ponúka kvalitné služby a dobrú kuchyňu. Čo viac si možno ako dobré dovolenkové zázemie priať?

 

 

GASTRONÓMIA 

P1960147Poslaním PENZIÓNU U VINÁRA, na rozdiel od bežnej reštaurácie, je nielen nasýtiť svojich návštevníkov, ale im poskytnúť aj kvalitné služby. Orientácia na spokojnosť návštevníkov je presadzovaná predovšetkým používaním kvalitných surovín na prípravu domácich jedál.

Kuchyňa penziónu Vás presvedčí, že zdravá kuchyňa je chutná kuchyňa a slovenské jedlá, pripravované z domácich surovín, Vás oslovia svojou lahodnou chuťou. Spojenie jedla s vínom sa stane pre vás chuťovým zážitkom.

 

DSC_7169MENU


 

 

 

 

 

UBYTOVANIE 

Dvojlôžková izba

Dvojlôžková izba ponúka možnosť ubytovania pre maximálne 2 osoby. Izba má k dispozícii 2 pevné lôžka (separe postele/manželská posteľ).  Súčasťou vybavenia izieb je kúpeľňa so sprchovým kútom alebo vaňou.

 

Dvojlôžková izba 2Vybavenie izby:

- sušič vlasov,

- klimatizácia,

- LCD televízor,

- satelitné pripojenie,

- bezplatné WI-FI pripojenie.

 

Cena za ubytovanie:

- izba obsadená 1 osobou - 50 Eur

- izba obsadená 2 osobami - 70 Eur

deti do 6 rokov - ubytovanie zadarmo, bez nároku na lôžko

 

K cene ubytovania sa účtuje pobytová taxa 2,00 € / osoba / noc.

Uvedené ceny sú bez raňajok. Možnosť doobjednania raňajok za príplatok 5 eur (v pracovné dni).

 

Apartmán

Apartmán tvorí spálňová časť vybavená manželskou posteľou a obývacia časť s gaučom, ktorý plní aj úlohu prístelky. Súčasťou apartmánu je komfortná kúpeľňa s rohovou vírivou vaňou.

ApartmanVybavenie izby:

- konferenčný stolík,

- klíma,

- sušič vlasov,

- LCD televízor,

- satelitné pripojenie,

- bezplatné WI-FI pripojenie.

 

Cena za ubytovanie:

- apartmán - 80 Eur

- prístelka - 20 Eur

deti do 5 rokov - ubytovanie zadarmo, bez nároku na lôžko

 

K cene ubytovania sa účtuje pobytová taxa 2,00 € / osoba / noc.

Uvedené ceny sú bez raňajok. Možnosť doobjednania raňajok za príplatok 5 eur (v pracovné dni).

 

OSLAVY, SVADBY

 

Oslavy1Kombinácia vynikajúcej kuchyne, skvelého personálu a dostatočného počtu izieb pre ubytovaných je ideálna pre organizovanie aj rodinných udalostí a osláv alebo svadobných hostín. Pretože penzión leží mimo centra mesta, nemusíte sa obávať, že by sa okolie sťažovalo na prípadnú hlučnú zábavu. Chránené parkovisko pre vaše automobily vo vnútri areálu penziónu je samozrejmosťou.

Okrem hlavnej reštaurácie disponuje Penzión u vinára aj ďalšími miestnosťami, takže sa môže šikovne prispôsobiť počtu zúčastnených osôb tak, aby sa vaši hostia netlačili v malej miestnosti ani si nepripadali stratení v rozľahlej sále. A tak, či chystáte skromnú oslavu narodenín v úzkom kruhu rodiny alebo skvelú narodeninovú párty so všetkými svojimi priateľmi, tu vždy nájdete to, čo hľadáte a k tomu ochotný personál, pripravený splniť vaše želania.Oslavy2

 

A tak, nech už navštívite Penzión u vinára ako obchodný cestujúci, alebo ako účastník firemnej slávnosti, zohratý tím penziónu sa postará  o váš príjemný pobyt. Rodinné prostredie vám umožní načerpať nových síl a lahodné chute domácich jedál môžete večer doplniť degustáciou miestnych vín.

Cena závisí od rozsahu poskytovaných služieb, ktoré je možné dohodnúť pri individuálnom stretnutí.

 

 

 

 

 

 

 

KONGRESY, KONFERENCIE

 

PENZIÓN U VINÁRA ponúka oddych a relax všetkým obchodným cestujúcim, ktorých do stredoslovenskej vinárskej oblasti zaviedli pracovné povinnosti. Penzión Vám ponúka nie len možnosť rýchleho obeda medzi obchodnými stretnutiami alebo chutnej večere po náročnom dni, ale aj možnosť zorganizovať školenia či menšie kongresy priamo u nás ! Lahodné chute domácich jedál a kvalitné miestne vína Vám nie len uľahčia rokovania, ale veríme, aj prispejú k dobrému výsledku vášho podnikateľského snaženia.

 

Ubytovanie po náročnom dni v peknom prostredí pri vinohradoch Vám pomôže načerpať sily do nového dňa a vďaka tomu, že prenocujete mimo hluku mesta, nebude Váš spánok ničím rušený. Za ideálne považujeme začať deň chutnou krémovou kávou s čokoládovými tónmi v chuti a po výdatných raňajkách môžete rovno vyraziť po hlavnej ceste za svojimi zážitkami nového dňa.

 

 

 Adresa
 PENZIÓN U VINÁRA
  Janka Kráľa 2667, 990 01 Veľký Krtíš
  Slovenská Republika
  Recepcia kontakt: +421 911 033 248
 
 Email
 recepcia@penzionuvinara.sk
 
 GPS súradnice
  48.206992, 19.327398
FBinsta

 

 

 

 

 

 

tipy na výlety

 

 

spÄť